top of page

Malta

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, známý svou bohatou historií, krásnými plážemi a průzračnou vodou. S teplým klimatem a směsí starověké architektury a moderního vybavení je Malta oblíbenou turistickou destinací. Návštěvníci mohou prozkoumat starověké chrámy, jako jsou megalitické chrámy Mnajdra, nebo se projít ulicemi Valletty, opevněného hlavního města. Je to ideální destinace pro výuku angličtiny a zároveň využití různých vodních aktivit a příležitostí k opalování.

Malta Collage.png

Partneři školy Fantail

1. Malta Lingua

Maltalingua English Language School je studenty hodnocena jako jedna z nejlepších anglických jazykových škol na Maltě a v Evropě. Škola se nachází v nedávno zrekonstruované historické budově s výhledem na malebnou a pulzující zátoku St. Julian's. Škola nabízí atraktivní moderní učebny, bezplatné internetovou zónu, recepci a knihovnu. Předností a atrakcí školy je velká střešní terasa a bazén, který je hlavním společenským centrem školy.

Mladým studentům (8–17) nabízí škola Maltalingua's Active Language Learning program (ALL), který kombinuje výuku ve třídě a aktivní využití jazyka mimo budovu školy během venkovních aktivit. Tento inovativní přístup plně ponoří studenty do anglicky mluvícího prostředí a povzbudí „učení se praxí“ prostřednictvím různých aktivit v reálných situacích.

bottom of page