Tvrdá práce

+

Zábava

=

Hluboké učení a plynulost!

Fantail Academy kurzy


Jsou určeny pro děti od předškolního věku po 9. třídu a konají se 2x 60 min. / 2x 90 min. týdně. Všechny kurzy jsou vyučovány rodilým mluvčím a nižší úrovně mají rovněž česky hovořícího lektora angličtiny. V jedné z hodin jsou pak přítomni oba lektoři, kdy rodilý mluvčí je hlavním vyučujícím a český lektor zastává pozici asistenta. Druhá lekce je vyučována českým lektorem. U starších dětí jsou obě lekce vyučovány rodilým mluvčím.

Výuka systematicky rozvíjí prostřednictvím CLIL metody všechny jazykové dovednosti – poslech, mluvení, čtení a psaní a svým obsahem rovněž připravuje studenty na mezinárodní zkoušky Cambridge. Náplní kurzů je s ohledem na úroveň jazyka rovněž tvorba a prezentace individuálních a skupinových projektů, rozšiřující četba, která rozvíjí čtenářskou kulturu u dítěte, či psaní žurnálů. Cílem je poskytnout dětem více možností zdokonalit se v angličtině v rychlejším tempu a získat potřebné sebevědomí při komunikaci s rodilým mluvčím.

Kurzy pro mladší děti se konají buď na vybraných základních školách (pouze pro žáky těchto škol), nebo v učebnách Fantail Academy v Křenové ulici (určené pro širokou veřejnosti). Programy pro starší děti jsou organizovány v prostorách Fantail Academy v Křenové ulici.

  • Nabízené kurzy: Kiwi 1 – 4, Tui 1 – 6, Falcon 1 – 8
  • Místo výuky: ZŠ nám. Curieových, ZŠ Satalice, Fantail Academy Křenová

Přihlaste se do kurzu ZDE

Fantail After-school English


Kurzy After-school English jsou určeny dětem 1. – 5. tříd a konají se 1x 60 min. týdně na vybraných základních školách (pouze pro žáky těchto škol) nebo v prostorách Fantail Academy v Křenové ulici (určeno široké veřejnosti) pod vedením rodilých mluvčích či českých lektorů angličtiny. Mezi programy naleznete kurzy pro úplné začátečníky Fun Starter/Fun 1), pro děti pokročilé (Fun 2,3,4,5), či děti bilingvní/velmi pokročilé (Fun 1 – 5 Bilingual). Kurzy jsou vyučovány zábavnou a hravou formou a rozšiřují obsah povinné školní angličtiny. Výuka pro bilingvní děti (Fun 1–5 Bilingual) kopíruje mezinárodní cambridgské kurikulum a ke studiu využívá učebnice s ohledem na pokročilost studentů.

  • Nabízené kurzy: Fun 1-5, Fun 1-5 Bilingual
  • Místo výuky: ZŠ nám. Curieových, ZŠ Satalice, Fantail Academy Křenová

Přihlaste se do kurzu ZDE

Fantail Creator


Fantail Creator je výukový program založený na STEM přístupu, jež přináší do vzdělávání zábavnou a inovativní formou vědu (Science), technologii (Technology), inženýrství (Engineering) a matematiku (Maths). Děti se stávají kreativními řešiteli problémů a zlepšují své anglické jazykové znalosti prostřednictvím poutavých, zábavných a praktických projektů.

Série Creator se skládá ze čtyř modulů. Každý modul obsahuje 4x 60 minutovou lekci a je vyučován kvalifikovanými rodilými mluvčími. V každém modulu se děti učí o různých STEM tématech a vytváří své vlastní úžasné projekty.

Součástí kurzů jsou ilustrované instrukce krok za krokem, všechen materiál pro tvorbu projektu, speciální edice Tinkerzine Magazine s dalšími zábavnými pokusy a aktivitami.

  • Místo výuky: ZŠ nám. Curieových, Fantail Academy Křenová

Přihlaste se do kurzu ZDE Zjistit více

Fantail Talk Time


Konverzační kurzy jsou určeny dětem 2. stupně základních škol (6. - 9. třída) a konají se 1x 60 min. týdně na vybraných základních školách (pouze pro žáky těchto škol) nebo v prostorách Fantail Academy v Křenové (určeno široké veřejnosti). Všechny lekce jsou vyučovány kvalifikovaným rodilým mluvčím. Obsah výuky je zaměřen na rozšiřování slovní zásoby, poslech, porozumění a schopnost spontánně komunikovat s rodilým mluvčím na rozličná témata.

  • Místo výuky: ZŠ Satalice, Fantail Academy Křenová

Přihlaste se do kurzu ZDE

Individuální výuka


Individuální kurzy jsou určeny studentům, jež preferují zcela osobní přístup a sestavení obsahu výuky na míru svým požadavkům. Výuka může mít různou frekvenci a délku a může se konat u studenta doma, v prostorách Fantail Academy v Křenové ulici nebo po dohodě dle dostupnosti učeben v místě školní docházky.

Přihlaste se do kurzu ZDE

Řekli o nás

Fotografie z lekcí


Halloween 2018